,

Choć z pozoru wygląda jak zwykłe łóżko, środek zdradza pewną tajemnicę. Kto by się spodziewał?

Jeśli w Twoim mieszkaniu jest mało przestrzeni, a chciałbyś mieć miejsce i na sypialnię i małą garderobę, koniecznie zapoznaj się z projektem ze strony diellemodus.it. Dzięki wyobraźni i rozpoznaniu potrzeb klientów stworzyli coś, co nadaje się do wnętrz z niewielką ilością metrów kwadratowych.

Często w takich przypadkach dochodzi do zagracenia mieszkania i stworzenia miejsca, w którym najzwyczajniej w świecie źle się funkcjonuje. A przecież nie chodzi tylko o funkcjonalność, ale i o wystrój. Poczucie piękna jest równie ważne!

Włoska marka Dielle postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyć coś, co z pozoru wydaje się łóżkiem, ale po bliższym poznaniu orientujemy się, że to coś znacznie więcej. Zresztą sami zobaczcie!

Z pozoru wygląda jak zwykłe łóżko, prawda?

Ale już po chwili wiesz, co się pod nim znajduje!

Ukryte miejsce na Twoją garderobę.

Czy to nie jest genialne rozwiązanie?!

Jak widać, jest tu mnóstwo miejsca na przechowywanie.

Masz półki i miejsce do powieszenia, a nawet na buty! Poważnie to łóżko ma więcej przestrzeni użytkowej wewnątrz niż niejedna typowa garderoba! A wszystko dzięki wykorzystaniu przestrzeni.

Wygląda bardzo stylowo i do tego jest niesamowicie pojemne. Takie łóżko to zdecydowanie spełnienie marzeń zakupoholiczki. A może będzie inspiracją dla zdolnego mężczyzny, który wykona taki projekt dla swojej ukochanej?

Źródło: diellemodus.it | Fotografie: diellemodus.it

DODAJ KOMENTARZ

Zobacz komentarze