W sieci umówiła się na erotyczne spotkanie. Jej ciało znaleziono wśród kontenerów

Kilka dni temu berlińscy przechodnie znaleźli obok kontenerów na śmieci ciało kobiety owinięte jedynie w koc. Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby. Pierwsze ustalenia policji wskazywały na to, że kobieta zmarła w wyniku pobicia. Sprawa była jednak bardziej skomplikowana…

Poznali się w sieci

Ofiara nazywała się Marianne M. i miała 55 lat. Śledztwo bardzo szybko doprowadziło śledczych do dwóch osób – 36-letniego Taifuna S. oraz jego 27-letniej partnerki Jasmin P. Okazało się, że para poznała kobietę w sieci na jednym z for internetowych, przeznaczonych dla osób z perwersyjnymi preferencjami seksualnymi.

170401-203

Udostępnij

Wielogodzinne tortury

Cała trójka umówiła się na spotkanie w specjalnie wynajętym do tego celu mieszkaniu. Dziennik Bild donosi, że w czasie toku śledztwa na jaw wyszło również, że kobieta była prawdopodobnie bita przez kilka godzin. Początkowo miało być to jedynie odgrywanie ról w perwersyjnej grze erotycznej, skończyło się jednak tragicznie.

Taifuna S. oraz Jasmin P. zostali zatrzymani dopiero na lotnisku, kiedy to zamierzali uciec do Turcji. Para była już wcześniej znana niemieckiej policji.